Wynajem długoterminowy samochodu dla firm

Modny, zadbany, komfortowy i przede wszystkim w pełni sprawny samochód do dyspozycji Twojej lub pracowników, których zatrudniasz? Jeżeli potrzebujesz dostosowanego do potrzeb pojazdu, a nie przewidujesz zakupu auta, skorzystaj z usług profesjonalnej wypożyczalni, która oferuje wynajem długoterminowy (13-36 miesięcy), średnioterminowy (3-12 miesięcy) oraz krótkoterminowy (1-89 dni) na atrakcyjnych warunkach: od ręki, z ograniczeniem formalności do minimum, bez kaucji.

Czy warto wypożyczyć samochód długoterminowo?

wynajem długoterminowy samochoduDzięki temu rozwiązaniu załatwianie wszelkich spraw służbowych związanych z przemieszczaniem się po terenie jednego miasta lub poruszania się pomiędzy różnymi, oddalonymi od siebie lokalizacjami stanie się o wiele prostsze. Aby jednak móc z satysfakcją użytkować wynajęty pojazd, warto wybrać nie „pierwszą lepszą”, a sprawdzoną, cieszącą się zaufaniem oraz zapewniającą klientowi wiele opłacalnych opcji wypożyczalnię, jak TopCars. To firma z kilkuletnim doświadczeniem w usługach wynajmu samochodów zarówno na krótki okres, na rok, jak i wynajmu długoterminowego samochodu na 2-3 lata. Jeśli stawiasz na rzetelność, jasność obowiązujących warunków i umów, to propozycja w sam raz dla Ciebie! Do wyboru są nowoczesne i komfortowe modele pojazdów takich marek, jak na przykład Volkswagen, Kia czy Renault. Nie musisz więc martwić się o wizerunek swojej spółki – zadbane auto bez wątpienia będzie robiło wrażenie! Co więcej, po 6 miesiącach najmu możesz wymienić je na inne, reprezentujące tę samą klasę. Najem długoterminowy to najbardziej opłacalna opcja, zwłaszcza dla firm.

Co oferuje wypożyczalnia samochodów TopCars?

Profesjonalne usługi wynajmu pojazdów od ręki to duży ukłon w stronę wymagających klientów. TopCars jest firmą, która poza tym, że gwarantuje bardzo prosty proces długoterminowego wypożyczenia auta, to dodatkowo oferuje szereg udogodnień. Przede wszystkim możesz wynająć samochód bez kaucji na taki okres, na jaki potrzebujesz. Co więcej, wypożyczalnia wyznacza korzystny dla klientów miesięczny limit 4 000 km, który w razie potrzeby zwiększysz. W ofercie najmu dla firm znaleźć możesz opcję zarówno dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla spółek zatrudniających licznych pracowników, których niezbędne wyposażenie stanowi auto. Każdy z pojazdów posiada pakiet AC, OC, NW, a także Assistance. W ramach dodatkowych usług wykupisz również ubezpieczenie znoszące udział własny w szkodzie, zarówno w wersji podstawowej, która obejmuje zewnętrzne uszkodzenia karoserii, jak i w pełnej, rozszerzonej o uszkodzenia opon, szyb czy od kradzieży.

Jak wynająć pojazd w wypożyczalni TopCars?

długoterminowy wynajem auta dla firmJeśli zastanawiasz się nad wynajęciem samochodu, by korzystać z niego na co dzień w ramach prowadzonej przez siebie jednoosobowej działalności gospodarczej lub dla spółki, dowiedz się, jakich dokumentów będziesz potrzebować. Niezbędne do podpisania umowy jest okazanie dowodu osobistego (osoba wynajmująca musi mieć ukończony 21. rok życia), a także prawa jazdy (posiadanego minimum od 12 miesięcy). W przypadku klientów, którzy wynajmują auto na potrzeby jednoosobowej działalności gospodarczej, aby zrealizować pierwszą płatność, konieczne będzie też posługiwanie się kartą płatniczą. Jeśli pojazd wypożycza spółka, transakcja może być dokonana w sposób dowolny przy wykorzystaniu jednej z oferowanych przez wypożyczalnię metod.

Do zawarcia umowy potrzebny będzie też numer NIP. Umożliwi on wystawienie faktury VAT 23%. W przypadku spółek wypożyczalnia wymaga też dostarczenia wypisu z KRS oraz upoważnienia, jeśli umowę podpisuje osoba, która nie należy do zarządu.

Z jakich dodatkowych usług skorzystasz w wypożyczalni TopCars?

Chcesz wynająć samochód długoterminowo na potrzeby swojego jednoosobowego przedsiębiorstwa lub większej firmy? Wybierz ofertę, która odpowiada Twoim potrzebom. Wypożyczalnia TopCars oferuje szereg dogodnych dla klientów opcji, a większość z nich nie wymaga ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Do udogodnień wchodzących w skład podstawowych kosztów zalicza się:

  • podstawienie pojazdu pod wskazany adres;

  • dopisanie do umowy drugiego kierowcy, który może prowadzić wynajęty samochód;

  • dodatkowe akcesoria samochodowe.

Pośród udogodnień wymagających osobnej opłaty wymienić można natomiast m.in. zezwolenie na wyjazd za granicę przy wykorzystaniu wypożyczonego auta.

Ponadto do dyspozycji klientów jest czynna 24/7 infolinia, możesz więc w kryzysowych sytuacjach skorzystać z natychmiastowego, fachowego wsparcia. W ramach usług klient zyskuje też dostęp do pełniej opieki serwisowej, zawierającej przeglądy okresowe oraz przeprowadzanie technicznych badań. Flota, którą dysponuje wypożyczalnia aut dla spółek TopCars, to pojazdy regularnie sprawdzane pod kątem sprawności, w związku z czym są bezpiecznie i nie stanowią zagrożenia na drodze.

Chcesz otrzymać dostosowaną do potrzeb, spersonalizowaną ofertę wynajmu samochodu dla firmy? Jeśli tak, skontaktuj się niezwłocznie z przedstawicielami profesjonalnej wypożyczalni aut. Chętnie odpowiedzą oni na wszelkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniego pojazdu. Tanio, szybko i wygodnie? Tak podpiszesz umowę najmu z wypożyczalnią TopCars - wynajem samochodów długoterminowy, średnioterminowy i krótkoterminowy!