Jak Wynająć Auto?

Jak wynająć auto w Warszawie?

Wypożyczalnia samochodów Warszawa EuroCar wprowadziła bardzo prostą w obsłudze metodę wynajmu aut. Auto zarezerwować można telefonicznie lub on line wypełniając prosty formularz rezerwacji.

Rezerwacji on line dokonuje się klikając wybrane opcje. A więc przede wszystkim do wyboru mają Państwo miasto lub lotnisko z którego będzie wypożyczane auto. Wypożyczalnie samochodów na lotnisku są dziś najbardziej popularne wśród wybieranych opcji. Następny krok to wybranie daty najmu samochodu oraz miejsca i zwrotu auta. Co najciekawsze, nie muszą Państwo oddawać wypożyczonego auta w tym samym miejscu, a nawet w tym samym mieście, gdzie dokonano najmu. Oczywiście jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla osób podróżujących z miasta do miasta tylko w jedną stronę.

Kolejna tabelka daje nam wybór klasy auta. Proponujemy jednak nie zawężać tej listy i zobaczyć jaki wybór aut mają Państwo w danym terminie i wybranej miejscowości czy na wybranym lotnisku w Polsce. Po wciśnięciu przycisku szukaj system pokaże Państwu wszystkie dostępne auta w wybranym terminie, wraz z cenami za najem w wybranym wcześniej terminie. Ceny za wynajem zależą oczywiście od rodzaju auta, a ich sortowanie zaczyna się od najtańszej do najdroższej opcji. Wraz z ceną maja Państwo podaną kwotę kaucji, która także zależy od wybranego modelu auta. Wynajem aut w Warszawie daje bardzo wiele możliwości i duży wybór samochodów.

Aby zawęzić swoje poszukiwania mogą Państwo także wybrać w tabeli z lewej strony dalsze swoje preferencje co do wynajmowanego auta, a więc określić

  • markę,
  • typ samochodu,
  • ilość osób,
  • rodzaj paliwa,
  • skrzynię biegów
  • a nawet preferowany kolor wynajmowanego samochodu.

Wszystkie te opcje możliwe są do wyboru poprzez kliknięcie, z rozwijanego menu do wyboru. Nic nie trzeba samodzielnie wpisywać ani podawać. Kolejnych parę klików myszką to wybór akcesoriów w wynajmowanym samochodzie, a zdecydować się będą Państwo mogli na: nawigacja gps, foteliki dla dzieci z podziałem na kilogramy, apteczka, kamizelka odblaskowa.

Dodatkowe jeszcze możliwości, które można dołożyć do wybieranego auta to opcja

  • bez limitu kilometrów,
  • dodatkowy kierowca,
  • wyjazd za granicę.

Po wybraniu wszystkich możliwości, na których nam zależy wypożyczalnie aut w Warszawie czy jakiekolwiek inne nasze wypożyczalnie online podają cenę za wybraną usługę, dokładne adresy odbioru i zwrotu auta oraz wybrane dodatkowe opcje. Jeśli Państwo decydują się na wynajem samochodu w Warszawie wystarczy przycisnąć przycisk DALEJ aby przejść do następnego kroku w którym podajemy swoje imię i nazwisko numer telefonu i email.

Następnie należy wybrać formę płatności a do wyboru mają Państwo: gotówką w miejscu odbioru samochodu, kartą w miejscu odbioru samochodu lub przedpłata przelewem na konto. Jeśli kierowcą wypożyczonego auta będzie ktoś inny niż osoba dokonująca rezerwacji to należy wpisać także jego dane.

Po zakończeniu rezerwacji wypożyczalnia aut osobowych Warszawa wysyła do Państwa email z linkiem, którego kliknięcie jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji wybranego auta. W mailu wypożyczalnia samochodu w Warszawie wysyła także do Państwa numer rezerwacji, dokładny adres odbioru i zwrotu auta, a więc np. odbiór: wypożyczalnia samochodów Lotnisko Warszawa Okęcie,
Warszawa Żwirki i Wigury 1, zwrot: wynajem aut Warszawa, Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki gen. Wiktora Thommee 1a.

Jak widać wynajem samochodów osobowych Warszawa to bardzo prosty mechanizm, wystarczy kilka minut online aby zarezerwować i wypożyczyć auto osobowe z opcjami jakie tylko potrzebujemy do dalszej podróży.